• Nová učebňa informatiky

• V tomto školskom roku pribudla k odborným učebniam aj nová učebňa vybavená počítačmi.

V priestoroch našej školy je to druhá učebňa primárne zameraná na vyučovanie informatiky. Žiaci pracujú s kompletne novým technickým vybavením, interiér učebne sme zmodernizovali novým nábytkom.

Nová počítačová učebňa zefektívni a skvalitní vyučovanie predmetu informatika, ale aj ostatných vyučovacích predmetov. Moderná učebňa prinesie všestranný rozvoj v oblasti informačno-komunikačných zdrojov, väčšiu bezpečnosť pri práci s internetom pre všetkých žiakov a učiteľov.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Nová učebňa informatiky.

• Špeciálna učebňa

• Naša škola má záujem  napredovať a skvalitňovať výchovno-vzdelávací proces. Modernizácia učební prebiehala počas predchádzajúceho šk. roka aj počas prázdnin a v týchto dňoch už žiaci zasadli do školských lavíc vo vynovenej učebni odborných predmetov.

V novej špeciálnej učebni s pomôckami môžu žiaci a učitelia realizovať praktické cvičenia z chémie, biológie alebo fyziky.

Moderná učebňa zameraná na prírodovedné predmety predstavuje pre žiakov prostredie, v ktorom sa môžu venovať experimentom a zážitkovému vyučovaniu.

Chémia, biológia a fyzika sú predmety, ktoré vysvetľujú javy okolo nás a práve prostredníctvom novej učebne a pomôcok môžu učitelia pútavejším a príťažlivejším spôsobom vysvetľovať prírodné deje, a  zároveň chceme u žiakov vzbudiť záujem o štúdium prírodovedných predmetov, ukázať, že tieto predmety nie sú len ,,nudné vzorce a výpočty´´.Do fotogalérie bol pridaný nový album Špeciálna učebňa.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• 5. septembra 2022 sa znovu otvorila brána našej školy. V novom školskom roku 2022/2023 privítala žiakov slávnostným príhovorom pani riaditeľka školy. Povzbudila najmä najmenších žiakov - prvákov, ale aj deviatakov, ktorých čaká náročný školský rok.

Milí žiaci, veľa úspechov a radosti z každého dňa, ktorý strávite v našej škole!

Do fotogalérie bol pridaný nový album Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023.

• SÚŤAŽ

• Hlasujte za našu školu v súťaži o najkrajšiu výzdobu.

Hlasovať sa dá:

- cez internet, kliknutím na Hlasovať (zadarmo) - hlasovať je možné opakovane každých 5 minút

- alebo prostredníctvom SMS pripadne zakúpením kreditu podľa údajov na stránke.

Ďakujeme!

• POZVÁNKA

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na plenárne a triedne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční 28. 09. 2022 (streda) o 16:00 hodine v budove ZŠ.

• Dňa 06.09.2022 vyučovanie pre 1. - 9. ročník končí 4. vyučovacou hodinou - 11:40 hod.